QUAZZAR DÜNYASI


akıllı, elektrikli
ekonomik sürüş


çevresel duyarlılığı fazla, maliyeti etkin ve ileri teknoloji ürünler üreterek
sektöre yön veriyoruz.

smart eco driving


Quazzar olarak, son on yılda hem şirketlere hem de bireysel kullanıcılara yönelik yüksek güvenilirlikte elektrikli araçlar geliştirmekteyiz. Bununla birlikte performans, dayanıklılık ve verimlilik optimizasyonu konusunda sürekli ar-ge yaparak harika deneyimler sunuyoruz.

geleceği bugünden şekillendiren ödüllü lityum batarya

Quazzar'ın tüm modelleri üstün teknoloji ile üretilmiş ve tüm AB güvenlik testlerinden başarıyla geçen Lityum batarya ile donatılmıştır. Kendine has tasarımı sayesinde herkesin kolaylıkla taşıyabileceği ağırlığa sahip olan bataryaları dilerseniz motosikletinizin üzerinde, arzu ederseniz ise yerinden çıkararak evinizde ya da işyerinizde şarj edebilirsiniz.

elektrikli motorda avrupa teknolojisi


Quazzar modellerinde kullanılan kalitesi AB tarafından ispatlanmış 2020 W - 4000 W güç aralığında motor seçenekleri, günlük kullanımınızda sırasında size maksimum güven ve konfor sağlar. Kıvrak karakterli Quazzar ile 30 dereceye kadar yokuşlarda performans kaybı yaşamadan ulaşımınızı sağlayabilir, üstün teknolojisi sayesinde minimum bakım ile sezonluk kullanımlarınızda servis ihtiyacı duymadan motosikletinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Filolar işinize en uygun. mobilite çözümünü bulun


Quazzar olarak, şirketinizin, maliyet tasarrufu, sürdürülebilir çevre koruması ve şirket imajının geliştirilmesi gibi konulara en hassas olan iş alanlarına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Filo Çözümlerimizi İnceleyin

13

Yıllık tecrübe


17+

Avrupa ülkesinde satış


100000+

Satılan Motor


5000+

Filo kullanımı